PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5038}
6,2 1 218
ocen
6,2 10 1 1218
7,0 6
ocen krytyków
Diabły, diabły
powrót do forum filmu Diabły, diabły

brak mi słów, aby opisać ten film. Największy jego atut to znikoma ilość dialogów i te śpiewy cygańskie (aż dech zapiera). Reżyserka wyszła z założenia, że nie trzeba wszystkiego tłumaczyć. I dobrze. Powstał naprawdę piękny film, o przełamywaniu lodów, a także o wielkiej tragedii. Film bardzo erotyczny, przepiękna scena między Małą a jej kolegą.... gorąco polecam, naprawdę warto!

ocenił(a) film na 6
menshikov

...moze nie powinienem sie wypowiadać, bo tym razem X muza dała mi pstryczka w nos i nie dostrzegłem ujmującej erotyki w tym filmie, a przełamywanie lodów było dość... chłodne i kruche (w odbiorze przeze mnie). Czegoś mi zabrakło w tym filmie i to bardzo...sam nie wiem....ale miałem większe oczekiwania po 'Jestem' i 'Pora umierać'. dlatego tylko: 6/10

ocenił(a) film na 7
Cretinos

Przełamywanie lodów w przypadku trzynastoletnich dzieci nie jest pełne namiętności, i wzniosłych uczuć, a raczej zaciekawienia, przemieszanego z obawą i wstydem. Jest dziecinne po prostu.
Film bardzo naturalny, niewymuszony - podobał mi się.

ocenił(a) film na 6
dustman

ja się zawiodłam, nieudolny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones