PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=183365}
7,2 10 620
ocen
7,2 10 1 10620
6,7 3
oceny krytyków
Jestem
powrót do forum filmu Jestem

Niewiem dlaczego film uzyskał tak wysokie noty,mnie poprostu znudził-ponury i brak akcji.Wywołał jedynie współczucie i nic po za tym.Zbyt ponury !!! Dla mnie 4 z 10-ciu.

ocenił(a) film na 9
hester64

Idąc za twoim tokiem rozumowania wszystkie dramaty, horrory i inne "ponure", smutne filmy zasługują na niewiele punktów. Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy wiedząc, że oczekują od kina tylko rozrywki oglądają tego typu filmy a później je krytykują słowami typu nudny, zbyt ponury, za mało akcji itp.

Film moim zdaniem wybitny. Chwytający za gardło opowiedzianą historią, stroną realizacyjną (te zdjęcia!), muzyką i GENIALNĄ kreacją odtwórcy głównej roli.

10/10 jako jeden z nielicznych polskich filmów

ocenił(a) film na 7
hester64

Moim zdaniem Dorota Kędzierzwska jest wybitnym reżyserem filmów tego typu i także w przypadku "Jestem" nie odwaliła fuszerki. Dla mnie osobiście film był niesamowity, ukazujący życie człowiek (chłopca), który potrafił stanąc oko w oko ze swoimi problemami i przeciwstawic się im. Gra aktorów, szczególnie Piotra Jegielskiego i Edyty Jungowskiej była na bardzo wysokim poziomie - ogólnie rzecz biorąc, film zasługuje na wysokie noty.

hester64

Chcesz akcję to oglądaj filmy z tego gatunku, a to był DRAMAT, dochodzi? Jak dla mnie jeden z najlepszych filmów. Pokazuje co przeżywa tak wiele dzieci, czują się odtrącone nie potrzebne, a tylko nieliczne sobie z tym radzą. Mimo odtrącenia dalej kochają i chcą być kochane. Arcydzieło, ten film, ukazuje co przeżywają te dzieciaki w sposób wybitny.

irek2803

Widzę że mało kto zrozumiał co napisałem w swojej wypowiedzi, brak akcji nie znaczy że jestem zwolennikiem filmów akcji chodż i takie lubię. Brak akcji w tym filmie-JARZYSZ??? Oczywiście, współczuję opuszczonym,niechcianym i nieszczęśliwym dzieciom-ale nie poprzez oglądanie takich dennych filmów, poprzednik napisał że jest zachwycony rolą Jungowskiej, chyba tylko dlatego że pokazała kawałek dupy i się głupkowato śmiała.Proponuję obejrzyj takie filmy jak - KOCHANKOWIE MOJEJ
MAMY z K. Jandą lub TATO z B.Lindą. Poprostu porównaj je, pozdrawiam.
Ps.
DO porównania dorzucę jeszcze film TERESKA .

ocenił(a) film na 7
hester64

Jak juz coś to "Cześć, Tereska" A nie "Tereska". Nie ma takiego filmu jak
"Tereska".
I pisze się "choć" a nie "chodż".

A film nie jest zły, reżyserka dobra, drugi jej film, który miałam okazję
dziś oberzej przy czym stwierdzam, że choć pierwszy był lepszy to ten też
nie jest zły. Dzieciak całkiem nieźle gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones