Agnieszka Nagórzycka

7,3
74 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Nagórzycka

Wiem, że to nie jej wina jak ona wygląda, ale doznałam szoku, jak się dowiedziałam, że to dziewczynka, a drugiego szoku, gdy okazało się, że nie gra upośledzonego umysłowo chłopca... Drażniła mnie za każdym razem, gdy pojawiała się na ekranie. Nie rozumiałam co mówiła (w sumie mało się odzywała, ale to lepiej). Jej postać była jakaś dziwna. Bezdomny, odtrącony przez matkę chłopiec nie miał tak zrytej psychy, jak "Kuleczka"...Pewnie dostała tę rolę, bo jest córką szwagra przyjaciółki ciotki sąsiadki pani ze sklepu z osiedla reżyserki, albo kimś takim...

saricibi

Myślisz, że poranioną psychikę ma się tylko gdy nie mieszka się z rodzicami? Myślisz, że jak się pochodzi z tzw. "dobrego domu" , nie można mieć spapranego dzieciństwa? Mało wiesz o życiu. A mała bardzo dobrze zagrała rolę; obejrzyj film jeszcze raz to może zrozumiesz, co ta postać miała wnieść.

saricibi

Nie, ona była w domu dziecka kiedy ją zaangażowali do filmu...

saricibi

Początkowo jest pijana. Potem już nie. nie wiem jakie było założę ale wygląda na to ze jednak grała w tym filmie dziewczynkę z jakimś upośledzeniem mimo wszystko. (Ciekawe jaka była naprawdę) Fakt ma wyjątkowo nie dziewczyńska urodę. (ciekawe jak wygląda dziś?)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones